Číslo položky: 5047
Poslední dražitel: 4897

O žních
olej na plátně, 69, 5 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  21:30:00
Číslo položky: 5046
Poslední dražitel: 6287

Remington
akvarel, tuš na papíře, 14, 5 x 12 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  21:25:00
Číslo položky: 5040
Poslední dražitel: 6283

Pittermann Emil Artur (1885 - 1936)

Paříž
akvarel na papíře, 52 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  21:20:00
Číslo položky: 5045
Poslední dražitel: 5303

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Zátiší se sklenicemi
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5043
Poslední dražitel: 6000

7 x PF
konvolut sedmi kusů plastik, průměrná velikost cca 10 x 8 cm, pálená hlína, glazováno, signováno Kutálek
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  20:55:00
Číslo položky: 5038
Poslední dražitel: 4891

Husopaska
olej na plátně, 69 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  20:50:00
Číslo položky: 5039
Poslední dražitel: 4484

Nečitelně signováno

olej na plátně, 68 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4873
Poslední dražitel: 5477

Od Kameniček
olej na kartonu, 50 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s věnováním, datováno 1927
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  20:35:00
Číslo položky: 5033
Poslední dražitel: 4874

Krajina proti slunci
olej na kartonu, 32 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  20:30:00
Číslo položky: 4957
Poslední dražitel: 5543

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

olej plátno na kartonu, 38 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  20:10:00