Číslo položky: 5032
Poslední dražitel: 6320

Korecki Wiktor (1890 - 1980)

olej na kartonu, 72 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2012  21:10:00
Číslo položky: 4920
Poslední dražitel: 5311

Jansa Václav (1859 - 1913)

olej plátno na kartonu, 33 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2012  20:55:00
Číslo položky: 4512
Poslední dražitel: 5645

olej na plátně, 21 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5066
Poslední dražitel: 5258

Nesignováno

Most přes úvoz v Brusce
olej na papíře, 26 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, zezadu přípis, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2012  20:50:00
Číslo položky: 5024
Poslední dražitel: 5237

Bazovský Miloš (1899 - 1968)

Voraři
kombinovaná technika, tuš, pastel na papíře, 21 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2012  20:05:00
Číslo položky: 5065
Poslední dražitel: 5481

Zima na Vožicku
olej plátno na kartonu, 25, 5 x 35 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  21:55:00
Číslo položky: 5006
Poslední dražitel: 4882

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  21:45:00
Číslo položky: 5055
Poslední dražitel: 4827

olej na kartonu, 33 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 43 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  21:35:00
Číslo položky: 5061
Poslední dražitel: 4877

Břízy
olej na kartonu, 30 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4952
Poslední dražitel: 5324

Nečitelně signováno

Půlnoční krajina
olej na kartonu, 20 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE