1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 4179
Poslední dražitel: 4865

Geiger Robert (1859 - 1903)

Dívka s kytarou
olej na plátně, 58 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2011  22:00:00
Číslo položky: 4203
Poslední dražitel: 4560

olej na kartonu, 39 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2011  21:20:00
Číslo položky: 4202
Poslední dražitel: 4875

Jelínek František A. (1890 - 1977)

olej na překližce, 30, 5 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2011  21:15:00
Číslo položky: 4200
Poslední dražitel: 4536

Husáriková Jindra (* 1931)

kombinovaná technika na papíře, 27 x 40 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2011  21:05:00
Číslo položky: 3819
Poslední dražitel: 3847

Kůrka V.

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2011  20:45:00
Číslo položky: 4196
Poslední dražitel: 3955

Trh ve Svratce
olej na plátně, 40 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2011  20:40:00
Číslo položky: 4191
Poslední dražitel: 5350

Malý Václav (1874 - 1935)

Letní den
olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2011  20:10:00
Číslo položky: 4192
Poslední dražitel: 4829

Schönchen Leopold (1855 - 1935)

V přístavu
olej na kartonu, 24, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4184
Poslední dražitel: 4587

Valter Karel (1909 - 2006)

Návraty z luk
olej na plátně, 60, 5 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  23:30:00
Číslo položky: 4188
Poslední dražitel: 5344

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Řím
olej na plátně, 54, 5 x 74 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v levé horní části plátno protrženo, signováno PD, datováno 1906, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  22:00:00

1 2 3 4 5 6 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE