Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 2786
Poslední dražitel: 3356

Kopecký Václav (1892 - 1981)

Liška na lovu
olej na kartonu, 31 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  20:45:00
Číslo položky: 2782
Poslední dražitel: 3275

Skála Valentin (1843 - 1891)

Jeruzalém
olej na plátně, 82 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  20:40:00
Číslo položky: 2780
Poslední dražitel: 3100

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 35, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  20:15:00
Číslo položky: 2777
Poslední dražitel: 3248

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Z Hradčan
olej plátno na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6