9 300 000 Kč

Číslo položky: 2838
Poslední dražitel: 3338

U Sázavy
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  21:55:00
Číslo položky: 2831
Poslední dražitel: 3337

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 30 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:55:00
Číslo položky: 2824
Poslední dražitel: 3602

Staré chalupy
olej na kartonu, 44 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:35:00
Číslo položky: 2823
Poslední dražitel: 2926

Krajina před bouří
olej plátno na kartonu, 37 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:15:00
Číslo položky: 2821
Poslední dražitel: 2572

Suchý podzim
olej na plátně, 69, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:05:00
Číslo položky: 2813
Poslední dražitel: 3487

Jarní nálada
olej na kartonu, 48 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1907
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  22:05:00
Číslo položky: 2516
Poslední dražitel: 2884

olej na kartonu, 50 x 65, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:55:00
Číslo položky: 2819
Poslední dražitel: 3162

olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:50:00
Číslo položky: 2807
Poslední dražitel: 3298

Nečitelně signováno

olej na papíře, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:40:00
Číslo položky: 2816
Poslední dražitel: 3440

Na konci lesa
olej na kartonu, 33 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signovéno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:35:00