Číslo položky: 2839
Poslední dražitel: 2938

Chalupy v zimě
olej na překližce, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  22:00:00
Číslo položky: 2838
Poslední dražitel: 3338

U Sázavy
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  21:55:00
Číslo položky: 2832
Poslední dražitel: 3600

Stehlík K.

Břízy
olej na plátně, 53 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  21:00:00
Číslo položky: 2831
Poslední dražitel: 3337

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 30 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:55:00
Číslo položky: 2830
Poslední dražitel: 3598

Stehlík K.

U lesa
olej na plátně, 52 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:50:00
Číslo položky: 2828
Poslední dražitel: 3597

Stehlík K.

Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:40:00
Číslo položky: 2824
Poslední dražitel: 3602

Staré chalupy
olej na kartonu, 44 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:35:00
Číslo položky: 2823
Poslední dražitel: 2926

Krajina před bouří
olej plátno na kartonu, 37 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:15:00
Číslo položky: 2821
Poslední dražitel: 2572

Suchý podzim
olej na plátně, 69, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2008  20:05:00
Číslo položky: 2813
Poslední dražitel: 3487

Jarní nálada
olej na kartonu, 48 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1907
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  22:05:00