9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5
Číslo položky: 2780
Poslední dražitel: 3100

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 35, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  20:15:00
Číslo položky: 2777
Poslední dražitel: 3248

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Z Hradčan
olej plátno na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  20:00:00

« 1 2 3 4 5