Číslo položky: 2755
Poslední dražitel: 3540

Ležící dívčí akt
tuš na papíře, 20 x 33 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou monogramem V. Šp. LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  20:40:00
Číslo položky: 2739
Poslední dražitel: 3532

Weran Karel (1887 - ?)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 35 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba restaurována, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  20:35:00
Číslo položky: 2741
Poslední dražitel: 2889

Postavy
tuš na papíře, ilustrační kresba, 20 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  20:25:00
Číslo položky: 2745
Poslední dražitel: 3195

Nečitelně signováno

Postava zbrojnoše
olej na kartonu, 67 x 33 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  20:20:00
Číslo položky: 2715
Poslední dražitel: 3381

Lišky s úlovkem
olej na plátně, 31, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  20:10:00
Číslo položky: 2743
Poslední dražitel: 3543

Svoboda Josef (1901 - ?)

Rybáři v Bretani
olej na plátně, 100 x 140 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  21:40:00
Číslo položky: 2778
Poslední dražitel: 3563

Malý Václav (1874 - 1935)

Pražské střechy
olej na kartonu, 43 x 71, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  21:25:00
Číslo položky: 2794
Poslední dražitel: 3567

Stehlík Karel (1912 - 1985)

olej na plátně, 54 x 79 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2793
Poslední dražitel: 3361

kombinovaná technika, pastel, akvarel na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  21:20:00
Číslo položky: 2790
Poslední dražitel: 3257

Saudek Jan (* 1935)

Jakub
fotografie, reprodukce, 42 x 29, 5 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, datum výroby: květen 2003
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.9.2008  21:05:00