Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 2804
Poslední dražitel: 2963

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Kopretiny
olej na plátně, 73 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:00:00
Číslo položky: 2809
Poslední dražitel: 3155

olej plátno na kartonu, 38 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2803
Poslední dražitel: 3568

Adámek Ferdinand (1896 - ?)

Praha pod sněhem
olej na plátně, 66 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  20:55:00
Číslo položky: 2806
Poslední dražitel: 3595

Zátiší s květinami
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  20:50:00
Číslo položky: 2799
Poslední dražitel: 3309

olej na kartonu, 17 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  20:10:00
Číslo položky: 2798
Poslední dražitel: 3213

Háša Jaroslav (1890 - ?)

Sedící dívka
olej na dřevě, 50, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  22:00:00
Číslo položky: 2546
Poslední dražitel: 3411

Wierer Alois (1878 - 1945)

Schůzka
olej na kartonu, 47 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  21:45:00
Číslo položky: 2152
Poslední dražitel: 2793

Jansa Václav (1859 - 1913)

Borovice
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  21:15:00
Číslo položky: 2749
Poslední dražitel: 2628

Pradlena
tuš na papíře, 21 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  21:00:00
Číslo položky: 2752
Poslední dražitel: 3512

tuš na papíře, 24 x 33 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou monogramem V. Š. LD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.9.2008  20:55:00