Číslo položky: 2516
Poslední dražitel: 2884

olej na kartonu, 50 x 65, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:55:00
Číslo položky: 2819
Poslední dražitel: 3162

olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:50:00
Číslo položky: 2807
Poslední dražitel: 3298

Nečitelně signováno

olej na papíře, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:40:00
Číslo položky: 2817
Poslední dražitel: 3577

Nečitelně signováno

Zátiší s jablky
olej na sololitu, 31 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2816
Poslední dražitel: 3440

Na konci lesa
olej na kartonu, 33 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signovéno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:35:00
Číslo položky: 2805
Poslední dražitel: 3569

Maran S. G. (1886 - 1983)

Plachetnice
olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:05:00
Číslo položky: 2804
Poslední dražitel: 2963

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Kopretiny
olej na plátně, 73 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  21:00:00
Číslo položky: 2809
Poslední dražitel: 3155

olej plátno na kartonu, 38 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2803
Poslední dražitel: 3568

Adámek Ferdinand (1896 - ?)

Praha pod sněhem
olej na plátně, 66 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  20:55:00
Číslo položky: 2806
Poslední dražitel: 3595

Zátiší s květinami
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2008  20:50:00