1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 2858
Poslední dražitel: 3064

Na Poláčku
olej plátno na kartonu, 22 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1891
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  21:30:00
Číslo položky: 2850
Poslední dražitel: 3602

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

V ovocném sadě
olej na plátně, 35 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  21:25:00
Číslo položky: 2856
Poslední dražitel: 2985

olej na kartonu, 40 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  21:20:00
Číslo položky: 2855
Poslední dražitel: 3061

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 22 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1892
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  21:15:00
Číslo položky: 2853
Poslední dražitel: 3266

olej na kartonu, 31 x 41, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  21:05:00
Číslo položky: 2842
Poslední dražitel: 3597

Horejc František (1885 - 1963)

Arabská žena
olej na dřevě, 25 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  20:45:00
Číslo položky: 2845
Poslední dražitel: 3260

Nečitelně signováno

Akt dívky
olej na dřevě, 34 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  20:25:00
Číslo položky: 2844
Poslední dražitel: 3260

Nesignováno

Romantická krajina s řekou
olej na plátně, 27, 5 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  20:20:00
Číslo položky: 2843
Poslední dražitel: 3259

Nesignováno

Romantická krajina s hradem
olej na plátně, 23 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  20:15:00
Číslo položky: 2841
Poslední dražitel: 3258

Krisz H.

Koňský povoz
olej na dřevě, 30, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2008  20:05:00

1 2 3 4 5 6 »