« 1 2 3 4 5
Číslo položky: 2732
Poslední dražitel: 3030

Arnhold A.

Plachetnice
olej na plátně, 21 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  21:20:00
Číslo položky: 2731
Poslední dražitel: 3397

Moře
olej na kartonu, 36 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  21:10:00
Číslo položky: 2728
Poslední dražitel: 2696

Ekart Augustin, Josef (1879 - ?)

olej na plátně, 84 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  20:55:00
Číslo položky: 2727
Poslední dražitel: 2695

olej na plátně, 84 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  20:50:00
Číslo položky: 2726
Poslední dražitel: 3435

Foltýn František (1891 - 1976)

Melantrichova ulice
olej na kartonu, 40, 5 x 31 cm, nerámováno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  20:45:00
Číslo položky: 2719
Poslední dražitel: 3380

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, 58 x 79 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  20:35:00
Číslo položky: 2724
Poslední dražitel: 2786

Kučera

Karlův most v zimě
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2722
Poslední dražitel: 3225

olej na kartonu, 35, 5 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  20:25:00
Číslo položky: 2720
Poslední dražitel: 3199

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Sousedky
olej, tempera na překližce, 60 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozen, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  20:15:00
Číslo položky: 2718
Poslední dražitel: 3197

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Pouštění draka
olej, tempera na překližce, 45 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  20:10:00

« 1 2 3 4 5