Číslo položky: 2387
Poslední dražitel: 3240

Rabas Václav (1885 - 1954)

Bažantice v Krušovicích
olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, provinience: z rodinné pozůstalosti autora, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  20:05:00
Číslo položky: 1806
Poslední dražitel: 2930

Nesignováno

Soustruh
olej na plátně, 45 x 59 cm, nerámováno, 1. polovina 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2008  21:35:00
Číslo položky: 1792
Poslední dražitel: 2722

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 21 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno nečitelně PD azbukou
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2008  21:30:00
Číslo položky: 2629
Poslední dražitel: 3340

Výkladní skříně
tempera na papíře, 40, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2008  21:15:00
Číslo položky: 2658
Poslední dražitel: 2452

Augusta A.

olej na plátně, 38 x 48 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 950 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2008  21:05:00
Číslo položky: 2684
Poslední dražitel: 2949

Horký František (1879 - 1953)

Přijela pouť
olej na kartonu, 35, 5 x 43, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2008  20:55:00
Číslo položky: 2677
Poslední dražitel: 2576

Hartmann Karl (1861 - 1927)

Jeníček a Mařenka
olej na plátně, 96, 5 x 63 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2008  20:25:00
Číslo položky: 2594
Poslední dražitel: 2595

Kroměřížský zámek
olej na kartonu, 47 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  21:55:00
Číslo položky: 2538
Poslední dražitel: 3260

Chalupa pod sněhem
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  21:35:00
Číslo položky: 2723
Poslední dražitel: 2752

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

olej na kartonu, 51 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  21:20:00