Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 2748
Poslední dražitel: 2503

Nesignováno

Alpská krajina s vodopádem
olej na papíře, 19, 5 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 19. století, pravděpodobně A. Piepenhagen - okruh
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  21:25:00
Číslo položky: 2738
Poslední dražitel: 2961

olej na kartonu, 48 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  20:35:00
Číslo položky: 2737
Poslední dražitel: 3058

Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  20:25:00
Číslo položky: 2735
Poslední dražitel: 3057

Hurt Josef (1881 - 1945)

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 61 x 81 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  20:15:00
Číslo položky: 2387
Poslední dražitel: 3240

Rabas Václav (1885 - 1954)

Bažantice v Krušovicích
olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, provinience: z rodinné pozůstalosti autora, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  20:05:00
Číslo položky: 2629
Poslední dražitel: 3340

Výkladní skříně
tempera na papíře, 40, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2008  21:15:00
Číslo položky: 2684
Poslední dražitel: 2949

Horký František (1879 - 1953)

Přijela pouť
olej na kartonu, 35, 5 x 43, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2008  20:55:00
Číslo položky: 2677
Poslední dražitel: 2576

Hartmann Karl (1861 - 1927)

Jeníček a Mařenka
olej na plátně, 96, 5 x 63 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.6.2008  20:25:00
Číslo položky: 2594
Poslední dražitel: 2595

Kroměřížský zámek
olej na kartonu, 47 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  21:55:00
Číslo položky: 2538
Poslední dražitel: 3260

Chalupa pod sněhem
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2008  21:35:00

do červnové aukce 2018