Číslo položky: 2343
Poslední dražitel: 2981

Zikmund František (1893 - 1955)

Zátiší s pomeranči
olej na kartonu, 20 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2008  20:55:00
Číslo položky: 2247
Poslední dražitel: 3240

Nesignováno

Odpočinek
tužka na papíře, 19 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 1 250 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2008  20:45:00
Číslo položky: 2175
Poslední dražitel: 2859

Molnár Karel (1903 - 1981)

Zátiší s dívkou a kyticí
olej na kartonu, 73 x 55 cm, nerámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2008  20:25:00
Číslo položky: 2764
Poslední dražitel: 3166

Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 99 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  22:00:00
Číslo položky: 2080
Poslední dražitel: 2976

Nesignováno

Zámek u jezera
olej na kartonu, 34 x 29 cm, rámováno, nesignováno, 20. – 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 2105
Poslední dražitel: 3037

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Krajina s domem
olej na plátně, 49 x 59 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  21:45:00
Číslo položky: 1692
Poslední dražitel: 2830

Lander Richard (1904 - 1980)

Osvobození
akvarel na papíře, 32, 5 x 41, 5 cm, rámováno, pasparta, datováno 1946, nesignováno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  21:40:00
Číslo položky: 1646
Poslední dražitel: 2860

Monogram H. B.

Ponocný
tužka na papíře, 28 x 20 cm, signováno LD, pasparta, zaskleno, datováno 1960, Monogram H.B.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 2768
Poslední dražitel: 3125

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

Zamyšlená
barevná akvatinta, lept na papíře, 28 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  21:00:00
Číslo položky: 2767
Poslední dražitel: 3494

Nesignováno

Alpská krajina s řekou
olej na plátně, 72 x 97 cm, rámováno, rám poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  20:50:00