Číslo položky: 2760
Poslední dražitel: 3476

Příjezd kejklířů
barevná litografie, 47, 5 x 28 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  20:20:00
Číslo položky: 2761
Poslední dražitel: 2827

Krajina s chalupami
olej, tužka na kartonu, 14 x 17, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2759
Poslední dražitel: 3475

Restaurant Mancha
barevná litografie, 32 x 38 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  20:15:00
Číslo položky: 2757
Poslední dražitel: 3488

Nesignováno

olej na plátně, 106 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  20:00:00
Číslo položky: 2754
Poslední dražitel: 2849

Holeček Jan

Staroměstské náměstí
akvarel na papíře, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  21:50:00
Číslo položky: 2750
Poslední dražitel: 2970

Monogram

olej na dřevě, 10 x 21 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno monogramem, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  21:30:00
Číslo položky: 2748
Poslední dražitel: 2503

Nesignováno

Alpská krajina s vodopádem
olej na papíře, 19, 5 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 19. století, pravděpodobně A. Piepenhagen - okruh
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  21:25:00
Číslo položky: 2738
Poslední dražitel: 2961

olej na kartonu, 48 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  20:35:00
Číslo položky: 2737
Poslední dražitel: 3058

Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  20:25:00
Číslo položky: 2735
Poslední dražitel: 3057

Hurt Josef (1881 - 1945)

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 61 x 81 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  20:15:00