Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 2740
Poslední dražitel: 3092

Egorov Andrei Afanasevich (1878 - 1954)

Ruská zima
tempera, kvaš na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2008  21:50:00
Číslo položky: 2772
Poslední dražitel: 3444

Arnet Josef (1906 - ?)

Vřesoviště
olej na plátně, 59 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2008  21:20:00
Číslo položky: 2764
Poslední dražitel: 3166

Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 99 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  22:00:00
Číslo položky: 2768
Poslední dražitel: 3125

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

Zamyšlená
barevná akvatinta, lept na papíře, 28 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  21:00:00
Číslo položky: 2767
Poslední dražitel: 3494

Nesignováno

Alpská krajina s řekou
olej na plátně, 72 x 97 cm, rámováno, rám poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  20:50:00
Číslo položky: 2760
Poslední dražitel: 3476

Příjezd kejklířů
barevná litografie, 47, 5 x 28 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  20:20:00
Číslo položky: 2761
Poslední dražitel: 2827

Krajina s chalupami
olej, tužka na kartonu, 14 x 17, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2759
Poslední dražitel: 3475

Restaurant Mancha
barevná litografie, 32 x 38 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  20:15:00
Číslo položky: 2757
Poslední dražitel: 3488

Nesignováno

olej na plátně, 106 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2008  20:00:00
Číslo položky: 2750
Poslední dražitel: 2970

Monogram

olej na dřevě, 10 x 21 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno monogramem, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2008  21:30:00

do květnové aukce 2018