Číslo položky: 2740
Poslední dražitel: 3092

Egorov Andrei Afanasevich (1878 - 1954)

Ruská zima
tempera, kvaš na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2008  21:50:00
Číslo položky: 2772
Poslední dražitel: 3444

Arnet Josef (1906 - ?)

Vřesoviště
olej na plátně, 59 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2008  21:20:00
Číslo položky: 2648
Poslední dražitel: 3448

Nesignováno

Mnich
olej na kartonu, 37, 5 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2008  20:45:00
Číslo položky: 2587
Poslední dražitel: 3071

Mikulka František (1914 - ?)

Bratislava
tempera na kartonu, 37, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 950 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2008  20:35:00
Číslo položky: 2577
Poslední dražitel: 2516

Kubíček František (1872 - ?)

Čtoucí dívka
olej na plátně, 56 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2008  20:25:00
Číslo položky: 2550
Poslední dražitel: 3051

Holeček Jaroslav (1902 - 1957)

Letní krajina s chalupou
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2008  20:00:00
Číslo položky: 2551
Poslední dražitel: 3318

Novák Karel

Pohled na Trosky
olej na plátně, 69 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2008  22:00:00
Číslo položky: 2468
Poslední dražitel: 3278

Nečitelně signováno

Zátiší s ovocem a džbánem
olej na kartonu, 37 x 51 cm, nerámováno, nečitelně signováno LD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2008  21:40:00
Číslo položky: 2471
Poslední dražitel: 3216

Nečitelně signováno

olej na plátně, 66 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, místy odpadá, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2008  21:35:00
Číslo položky: 2423
Poslední dražitel: 2656

Nečitelně signováno

Ztroskotání
olej na kartonu, 74 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, Milanovič?, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2008  21:15:00