V parku kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 29 x 39 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyschlý potok kombinovaná technika na lepence, 43 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, lepenka zvlněna, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zasněžené chalupy olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen