9 300 000 Kč

Číslo položky: 16214
Poslední dražitel: 16310

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Žena v zahradě
olej na plátně, 105 x 72 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, plátno na dvou místech vybouleno, signováno LD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 96 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.5.2023  22:30:00
Číslo položky: 16165
Poslední dražitel: 14796

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Cesta
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 31.5.2023  22:25:00
Číslo položky: 16070
Poslední dražitel: 15348

Donna Simonetta Vespucci, modelka Sandra Botticelliho
tisková technika, rozměry ve výřezu pasparty 54 x 37, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 2005
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 41 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.5.2023  22:15:00
Číslo položky: 16098
Poslední dražitel: 15286

Český ráj
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 38 x 49 cm, volně loženo, signováno tužkou PD, výtisk 31/85
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16163
Poslední dražitel: 15029

Marešová

Turecký průvod
akvarel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 30 x 21 cm, nepůvodní rám, pasparta a papír mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, signováno LD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16211
Poslední dražitel: 16432

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Příď lodi
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 39 x 59 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 2000, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16212
Poslední dražitel: 15064

Jirků Boris (* 1955)

kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 98 x 66 cm, rámováno, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16226
Poslední dražitel: 14414

Chalupy u řeky
olej na plátně, 65 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16100
Poslední dražitel: 14706

Jak ulovit mořskou pannu
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 29 x 43 cm, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1981, autorský tisk
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.5.2023  22:10:00
Číslo položky: 16123
Poslední dražitel: 15001

Peters Otto (1882 - 1952)

Odpolední siesta
olej na překližce, 36 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč