9 300 000 Kč

Číslo položky: 16101
Poslední dražitel: 15294

Dívka na kanapi
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 33 x 49 cm, papír na okraji mírně poškozen, volně loženo, signováno tužkou PD, autorský tisk
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 31 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  22:25:00
Číslo položky: 16129
Poslední dražitel: 14968

Chittussi Antonín - okruh autora

Krajina s řekou a lodí
olej na plátně - výřez, 15 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16199
Poslední dražitel: 14436

Na břehu řeky
olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16204
Poslední dražitel: 16303

Gross František (1909 - 1985)

Žena
olej na lepence, 50 x 35 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 59 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16206
Poslední dražitel: 15713

Chaba Karel (1925 - 2009)

Vyhlídka
akryl na plátně, 35 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2005, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16210
Poslední dražitel: 16308

Velčovský Josef (* 1945)

Krajina s ponornou řekou
akryl na plátně, fixováno na překližce, 40 x 60 cm, rámováno, signováno LD, datováno 2000, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16037
Poslední dražitel: 14941

Velčovský Josef (* 1945)

Zrození duny
akryl na plátně fixovaném na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla a nákupní doklad přiloženy
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  22:20:00
Číslo položky: 16059
Poslední dražitel: 12827

Čapek Josef (1887 - 1945)

Před zrcadlem
litografie, rozměry ve výřezu pasparty 28 x 20 cm, rámováno, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16117
Poslední dražitel: 15281

Langer Karel (1878 - 1947)

Pod rozkvetlým keřem
olej na kartonu, 80 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16151
Poslední dražitel: 15404

Non omnium...
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, rozměry ve výřezu pasparty 70 x 50 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1986
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč