9 300 000 Kč

Číslo položky: 15052
Poslední dražitel: 14252

Neznačeno (Ota Janeček ?)

Ptáček
plastika, bronz, výška s podstavcem 12 cm, nepůvodní podstavec, poškozeno, neznačeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:00:00
Číslo položky: 15037
Poslední dražitel: 14241

Dámské zlaté hodinky

Au 585/1000, hrubá hmotnost 30, 2 g, čistá hmotnost zlata 7, 4 g, mírně poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:55:00
Číslo položky: 15059
Poslední dražitel: 14256

Konvolut 79 ks bankovek

79 ks bankovek, celý svět, některé poškozeny
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15133
Poslední dražitel: 13050

Secesní stolní hodiny

výška 32, 5 cm, kombinace dřeva a kovu, arabské číslice, interzovaný květinový dekor, dřevo poškrábáno, horní ozdoba chybí, nefunkční
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15151
Poslední dražitel: 14321

Konvolut cca 150 ks bankovek

cca 150 ks bankovek, převážně Německo, seřazeny ve 2 albech, některé poškozeny
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15038
Poslední dražitel: 14242

Dámské zlaté kapesní hodinky zn. Remontoir

Au 585/1000, hrubá hmotnost 21, 9 g, čistá hmotnost zlata 4, 7 g, mírně poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:50:00
Číslo položky: 15085
Poslední dražitel: 14833

Pánské zlaté kapesní hodinky

Au 585/1000, hrubá hmotnost 58, 15 g, čistá hmotnost zlata 20 g, mírně poškozeny, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15033
Poslední dražitel: 14238

Řetízek s přívěskem

řetízek - Au 585/1000, hrubá hmotnost 18 g, čistá hmotnost zlata 17, 4 g, přívěsek - Au 580/1000, hrubá hmotnost 3, 3 g, čistá hmotnost zlata 3, 25 g, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:45:00
Číslo položky: 15034
Poslední dražitel: 14239

Řetízek s přívěskem Madonky

porcelánový smalt, ruční malba, Au 585/1000, hrubá hmotnost 6, 85 g, čistá hmotnost zlata 5, 6 g, okolo roku 1900, chybí perlička, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15036
Poslední dražitel: 14241

Dámské zlaté hodinky

Au 585/1000, hrubá hmotnost 33, 55 g, čistá hmotnost zlata 13 g, poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč