9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 15039
Poslední dražitel: 14242

Dámské náramkové hodinky zn. Tegra

Au 585/1000, hrubá hmotnost 22, 45 g, čistá hmotnost zlata 3, 8 g, poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:25:00
Číslo položky: 15044
Poslední dražitel: 14246

Stříbrná kabelka

Ag 750/1000, hrubá hmotnost 380, 35 g, čistá hmotnost stříbra 380, 35 g, mírně poškozeno, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15047
Poslední dražitel: 12990

Konvolut 4 ks PF
plastika, pálená hlína, malováno, glazováno, značeno, vzpěrač lepený
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11