9 300 000 Kč

Číslo položky: 15054
Poslední dražitel: 15171

Konvolut 97 ks mincí

97 ks mincí, obecný kov, Československo, 1. pol. 20. století, mírně poškozeny, 29x 20 Kč, 45x 10 Kč, 23x 5 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:15:00
Číslo položky: 15166
Poslední dražitel: 14332

20 Franků 1935

Au 900/1000, váha 6, 44 g, váha brutto 7, 92 g, průměr 21 mm, mince zasazena v obruči, rok 1935, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15043
Poslední dražitel: 14245

Zlaté kapesní hodinky s přívěskem zn. Doxa

Au 585/1000 a 580/1000, hrubá hmotnost 116, 85 g, čistá hmotnost zlata 585/1000 - 30 g, čistá hmotnost zlata 580/1000 - 43, 2 g, mírně poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:10:00
Číslo položky: 15093
Poslední dražitel: 14280

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
plastika, bronz, výška včetně podstavce 55 cm, mramorový podstavec, značeno v dolní části, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15132
Poslední dražitel: 14308

Váza zn. Gallé

dvoubarevné sklo, probrušováno, květinový dekor, výška 43 cm, značeno na spodní části Gallé, Francie, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15040
Poslední dražitel: 15111

Náramkové hodinky zn. Suisse

Au 750/1000, hrubá hmotnost 48, 65 g, čistá hmotnost zlata 13, 1 g, řemínek z obecného kovu, pozlacený, mírně poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:05:00
Číslo položky: 15041
Poslední dražitel: 15356

Kapesní hodinky zn. Schaffhausen

Ag 900/1000, hrubá hmotnost 92, 35 g, čistá hmotnost stříbra 20 g, mírně poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15042
Poslední dražitel: 14245

Zlaté kapesní hodinky s přívěskem zn. Remontoir

Au 585/1000 a 580/1000, hrubá hmotnost 128, 2 g, čistá hmotnost zlata 585/1000 - 30 g, čistá hmotnost zlata 580/1000 - 34, 5 g, poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15029
Poslední dražitel: 15413

Zlatý prsten s briliantem

Au 580/1000, hrubá hmotnost 5, 05 g, čistá hmotnost zlata 5 g, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:00:00
Číslo položky: 15031
Poslední dražitel: 15415

Zlatý prsten

Au 580/1000, hrubá hmotnost 4, 4 g, čistá hmotnost zlata 4 g, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč