Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15050
Poslední dražitel: 14251

Krasojezdkyně
plastika, pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 30 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:55:00
Číslo položky: 15037
Poslední dražitel: 15353

Dámské zlaté hodinky

Au 585/1000, hrubá hmotnost 30, 2 g, čistá hmotnost zlata 7, 4 g, mírně poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15133

Secesní stolní hodiny

výška 32, 5 cm, kombinace dřeva a kovu, arabské číslice, interzovaný květinový dekor, dřevo poškrábáno, horní ozdoba chybí, nefunkční
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15151
Poslední dražitel: 14321

Konvolut cca 150 ks bankovek

cca 150 ks bankovek, převážně Německo, seřazeny ve 2 albech, některé poškozeny
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15029
Poslední dražitel: 14235

Zlatý prsten s briliantem

Au 580/1000, hrubá hmotnost 5, 05 g, čistá hmotnost zlata 5 g, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:00:00
Číslo položky: 15040
Poslední dražitel: 14244

Náramkové hodinky zn. Suisse

Au 750/1000, hrubá hmotnost 48, 65 g, čistá hmotnost zlata 13, 1 g, mírně poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15052
Poslední dražitel: 14252

Neznačeno (Ota Janeček ?)

Ptáček
plastika, bronz, výška s podstavcem 12 cm, nepůvodní podstavec, poškozeno, neznačeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15042
Poslední dražitel: 15357

Zlaté kapesní hodinky s přívěskem zn. Remontoir

Au 585/1000 a 580/1000, hrubá hmotnost 128, 2 g, čistá hmotnost zlata 585/1000 - 30 g, čistá hmotnost zlata 580/1000 - 34, 5 g, poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  21:05:00
Číslo položky: 15041
Poslední dražitel: 15356

Kapesní hodinky zn. Schaffhausen

Ag 900/1000, hrubá hmotnost 92, 35 g, čistá hmotnost stříbra 20 g, mírně poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15093
Poslední dražitel: 12837

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
plastika, bronz, výška včetně podstavce 55 cm, mramorový podstavec, značeno v dolní části, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.