Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Číslo položky: 15047
Poslední dražitel: 14248

Konvolut 4 ks PF
plastika, pálená hlína, malováno, glazováno, značeno, vzpěrač lepený
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:15:00
Číslo položky: 15181
Poslední dražitel: 14342

Marťánek
plastika, pálená hlína, malováno, glazováno, výška 23 cm, značeno na spodní straně, poškozeno, na několika místech popraskaná glazura
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:20:00
Číslo položky: 15048
Poslední dražitel: 14249

Slunce
plastika, pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, 32 x 37 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15044
Poslední dražitel: 14246

Stříbrná kabelka

Ag 750/1000, hrubá hmotnost 380, 35 g, čistá hmotnost stříbra 380, 35 g, mírně poškozeno, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15032
Poslední dražitel: 14238

Zlatý prsten

Au 585/1000, hrubá hmotnost 2, 75 g, čistá hmotnost zlata 2, 3 g, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:25:00
Číslo položky: 15086
Poslední dražitel: 12833

Zlatý prsten

Au 580/1000, hrubá hmotnost 6 g, čistá hmotnost zlata 4, 6 g, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15039
Poslední dražitel: 14242

Dámské náramkové hodinky zn. Tegra

Au 585/1000, hrubá hmotnost 22, 45 g, čistá hmotnost zlata 3, 8 g, poškozeny, nefunkční, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15028
Poslední dražitel: 14235

Zlatý prsten

Au 585/1000, hrubá hmotnost 3, 25 g, čistá hmotnost zlata 2, 6 g, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:30:00
Číslo položky: 15035
Poslední dražitel: 14240

Řetízek s přívěskem

Au 580/1000, hrubá hmotnost 8, 95 g, čistá hmotnost zlata 7, 95 g, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15046
Poslední dražitel: 14248

Konvolut 20 ks dopisnic

20 ks dopisnic, okolo roku 1900, mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022  20:35:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.