9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 14200
Poslední dražitel: 14172

Svatováclavský dukát 1925

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1925, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:20:00
Číslo položky: 14098
Poslední dražitel: 14027

Konvolut 47 ks bankovek

47 ks bankovech z různých zemí, poškozeny - 1/1 - 2/2, přeložky, složky, skvrny
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:15:00
Číslo položky: 14195
Poslední dražitel: 14168

Svatováclavský dukát 1933

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1933, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14097
Poslední dražitel: 14025

Konvolut 69 ks bankovek

69 ks bankovek z různých zemí, poškozeny - 1/1 - 2/2, přeložky, složky, skvrny
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:10:00
Číslo položky: 14151
Poslední dražitel: 13866

Otto Frz.

Figurální scéna
plastika, biskvit, výška 52 cm, značeno v dolní části, Royal Dux, malováno, zlaceno, mírně poškozeno - prasklina
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14217
Poslední dražitel: 13667

Svatováclavský dukát 1936

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1936, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 96 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14050
Poslední dražitel: 14489

Dukát - Franc Josef 1915

typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, poškozeno, oťuky na hranách, rýhy na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:05:00
Číslo položky: 14240
Poslední dražitel: 14200

10 Rublů 1899

Au 900/1000, váha 8, 58 g, průměr 22 mm, rok 1899, poškozeno, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14131
Poslední dražitel: 13491

Nesignováno

Krojovaný muž s koněm
plaketa, bronz, dřevo, rozměr samotné plakety 10 x 10 cm, neznačeno, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:00:00
Číslo položky: 14211
Poslední dražitel: 14105

Dukát - Franc Josef 1897

typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1897, poškozeno, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »