Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 14051
Poslední dražitel: 14489

Dukát - Franc Josef 1915

typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:35:00
Číslo položky: 14053
Poslední dražitel: 14491

Dukát - Franc Josef 1915

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14130
Poslední dražitel: 14638

Nesignováno

Sv. Jiří
plastika, bronz, mramorový podstavec, výška s podstavcem 46 cm, neznačeno, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14054
Poslední dražitel: 14492

Dukát - Franc Josef 1915

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:30:00
Číslo položky: 14142
Poslední dražitel: 13615

Konvolut 20 ks pohlednic

20 ks pohlednic, mírně poškozené, okolo roku 1915 - 1920
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14207
Poslední dražitel: 13660

Svatováclavský dukát 1935

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1935, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 84 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14216
Poslední dražitel: 13667

Svatováclavský dukát 1936

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1936, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 86 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:25:00
Číslo položky: 14049
Poslední dražitel: 14488

Dukát - Franc Josef 1915

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:20:00
Číslo položky: 14052
Poslední dražitel: 14490

1 Libra - Královna Alžběta 1965

Au 916/1000, váha 7, 98 g, průměr 22 mm, rok 1965, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14108
Poslední dražitel: 14510

Konvolut 322 ks mincí

64 ks 5 Koruna CuNi, 30 mm, 10 g, Otto Gutfreund, 1938, 27 ks 1 Koruna CuNi, 25 mm, 6, 67 g, Otakar Španiel, 1922 - 1938, 231 ks mincí z různých zemí, obecný kov, poškozeno, oťuky na hranách
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.