Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 14056
Poslední dražitel: 14493

100 Koruna - Franc Josef 1915

Au 900/1000, váha 33, 85 g, průměr 37 mm, rok 1915, mírně poškozeno, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:50:00
Číslo položky: 14147
Poslední dražitel: 13618

Konvolut 50 ks pohlednic

50 ks pohlednic, mírně poškozené, některé neprošlé poštovním provozem
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14145
Poslední dražitel: 14555

Dukát - Franc Josef 1863

typ II., Au 986/1000, váha 3, 491 g, váha brutto 3, 91 g, průměr 20 mm, rok 1863, osazena korunkou, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:45:00
Číslo položky: 14146
Poslední dražitel: 14556

20 Kronen - Franc Josef 1894

typ V., Au 900/1000, váha 6, 775 g, průměr 21 mm, rok 1894, oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14201
Poslední dražitel: 12650

Svatováclavský dukát 1925

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1925, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14055
Poslední dražitel: 14492

Dukát - Franc Josef 1915

typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:40:00
Číslo položky: 14074
Poslední dražitel: 13568

Svatováclavský dukát 1933

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1933, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14099
Poslední dražitel: 12327

Popelník s asijskými motivy

popelník, vyryty asijské motivy, materiál nezjištěn, výška 47, 5 cm, váha cca 5, 4 kg, místy mírně poškozeno, 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14196
Poslední dražitel: 14246

Svatováclavský dukát 1933

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1933, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14215
Poslední dražitel: 13666

Svatováclavský dukát 1936

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1936, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 84 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.