9 300 000 Kč

Číslo položky: 14131

Nesignováno

Krojovaný muž s koněm
plaketa, bronz, dřevo, rozměr samotné plakety 10 x 10 cm, neznačeno, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:00:00
Číslo položky: 14049
Poslední dražitel: 13822

Dukát - Franc Josef 1915

typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14050
Poslední dražitel: 13823

Dukát - Franc Josef 1915

typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, poškozeno, oťuky na hranách, rýhy na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:05:00
Číslo položky: 14132

Nesignováno

Houslista
plaketa, bronz, dřevo, rozměr samotné plakety 10 x 10 cm, mírně poškozeno, neznačeno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14097
Poslední dražitel: 13583

Konvolut 69 ks bankovek

69 ks bankovek z různých zemí, poškozeny - 1/1 - 2/2, přeložky, složky, skvrny
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:10:00
Číslo položky: 14133

Nesignováno

Praha
plaketa, bronz, dřevo, průměr plakety 19 cm, mírně poškozeno, neznačeno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14051
Poslední dražitel: 13823

Dukát - Franc Josef 1915

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:15:00
Číslo položky: 14098
Poslední dražitel: 13585

Konvolut 47 ks bankovek

47 ks bankovech z různých zemí, poškozeny - 1/1 - 2/2, přeložky, složky, skvrny
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14108
Poslední dražitel: 13592

Konvolut 322 ks mincí

64 ks 5 Koruna CuNi, 30 mm, 10 g, Otto Gutfreund, 1938, 27 ks 1 Koruna CuNi, 25 mm, 6, 67 g, Otakar Španiel, 1922 - 1938, 231 ks mincí z různých zemí, obecný kov, poškozeno, oťuky na hranách
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:20:00
Číslo položky: 14052
Poslední dražitel: 13552

1 Libra - Královna Alžběta 1965

Au 916/1000, váha 7, 98 g, průměr 22 mm, rok 1965, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč