Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 11401
Poslední dražitel: 9941

Konvolut cca 100 ks bankovek

100 ks bankovek různých druhů a hodnot, různé státy, období 1880 - 1935, papír značně poškozen, přeložky, na fotografiích je pouze výběr 15 ks bankovek
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11294
Poslední dražitel: 12018

Dukát - Franc Josef

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11295
Poslední dražitel: 12128

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1910, mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11296
Poslední dražitel: 9921

Konvolut 9 ks mincí

7 ks mincí - 5 Korona Ag 900/1000, roky 1900 - 1909, 2 ks pamětní mince - 5 Korona Ag 900/1000, roky 1848 - 1908, poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:55:00
Číslo položky: 11212
Poslední dražitel: 12070

5 Rubl

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1898, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11241
Poslední dražitel: 11543

Polibek

porcelánová soška, výška 15 cm, značeno ve spodní části Rosenthal
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11211
Poslední dražitel: 12110

5 Rubl

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11208
Poslední dražitel: 12067

5 Rubl

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11209
Poslední dražitel: 12109

5 Rubl

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1899, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11210
Poslední dražitel: 12110

5 Rubl

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1899, mírně poškozno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

do aukce září 2019.