Konvolut cca 100 ks bankovek
100 ks bankovek různých druhů a hodnot, různé státy, období 1880 - 1935, papír značně poškozen, přeložky, na fotografiích je pouze výběr 15 ks bankovek
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 750 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 23.5.2018 21:15:00
Dukát - Franc Josef
typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1915, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.5.2018 21:05:00
10 Korona (Uherská ražba)
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1910, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.5.2018 21:00:00
Konvolut 9 ks mincí
7 ks mincí - 5 Korona Ag 900/1000, roky 1900 - 1909, 2 ks pamětní mince - 5 Korona Ag 900/1000, roky 1848 - 1908, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.5.2018 20:55:00
5 Rubl
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1898, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.5.2018 20:50:00
Polibek
porcelánová soška, výška 15 cm, značeno ve spodní části Rosenthal
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
5 Rubl
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.5.2018 20:40:00
5 Rubl
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.5.2018 20:35:00
5 Rubl
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1899, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
5 Rubl
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1899, mírně poškozno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč