4 Dukát - Franc Josef
Au 986/1000, průměr 39, 5 mm, váha 13, 96 g, rok 1915, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 21:25:00
Zoubek Olbram (1926 - 2017)
více o autorovi...Hadvýška 41 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století, kladně posouzeno nadací O. Zoubka
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 21:20:00
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 95 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 21:10:00
Zoubek Olbram (1926 - 2017)
více o autorovi...Adamvýška 44 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století, kladně posouzeno nadací O. Zoubka
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 5, 492 g včetně obruče, rok 1923, mírně poškozeno, zasazeno v obruči
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 21:05:00
Tříplášťové zlaté hodinky
Au 585/1000, značky Philadelphia, váha brutto včetně řetízku 80, 3 g, arabské číslice, nefunkční, poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:55:00
Dvouplášťové zlaté hodinky
Au 585/1000, značeno nečitelně, váha brutto včetně řetízku 77, 2 g
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:50:00
20 Pesos
Au 900/1000, průměr 27, 5 mm, váha 16, 6 g, rok 1918, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:45:00
5 Rubl
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1900, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:40:00
5 Rubl - Mikuláš II.
Au 900/1000, průměr 18 mm, váha 4, 25 g, rok 1898, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:35:00