20 Kronen
Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 76 g, rok 1894, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:30:00
Tasovský Pavel (1960)
více o autorovi...Ptákplastika, kov, kámen, výška sochy 67 cm, výška kamene 8 cm, značeno ve spodní části plastiky, prohlídka plastiky je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí plastiky Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:25:00
20 Kronen
typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 6 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Mince
Au 900/1000, průměr 20 mm, váha 3, 64 g včetně obruče, poškozeno, rok 1830
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:20:00
10 Kronen
typ Schwartz, Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1910, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:15:00
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 4, 85 g včetně obruče, rok 1924, poškozeno, zasazeno v obruči
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:10:00
10 Kronen
Au 900/1000, typ Marschall, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1909, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
10 Korona
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 36 g, rok 1902, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 20:05:00
10 Kronen
typ Schwartz, Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1911, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
10 Kronen
typ V., Au 900/1000, průměr 20 mm, váha 4, 35 g, rok 1906, poškozeno, zasazeno v obruči
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč