Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 11297
Poslední dražitel: 9603

Konvolut 100 ks mincí

konvolut 100 ks pamětních mincí a mincí ČSR, ČSSR, ŠSFR, v hodnotách 50 - 100 Kč, Ag 500/1000, Ag 700/1000, Ag 900/1000, poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11213
Poslední dražitel: 11997

10 Rubl

Au 900/1000, průměr 22 mm, váha 8, 59 g, rok 1899, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11214
Poslední dražitel: 11998

10 Rubl

Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11215
Poslední dražitel: 11998

15 Rubl

Au 900/1000, průměr 25 mm, váha 12, 09 g, rok 1897, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11216
Poslední dražitel: 10094

15 Rubl

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11417
Poslední dražitel: 10009

20 Kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1892, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11423
Poslední dražitel: 9693

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1883, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11424
Poslední dražitel: 12109

20 Dolar

Au 900/1000, průměr 34 mm, váha 33, 4 g, rok 1898, poškozeno
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11010
Poslední dražitel: 11816

20 Pesos

Au 900/1000, průměr 27, 5 mm, váha 16, 6 g, rok 1918, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11022
Poslední dražitel: 11470

Dvouplášťové zlaté hodinky

Au 585/1000, značeno nečitelně, váha brutto včetně řetízku 77, 2 g
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:50:00

do květnové aukce 2018