Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11496
Poslední dražitel: 12319

Konvolut 7 ks kapesních hodinek různých značek

Au 585/1000, 520/1000, většina poškozená, nefunkční, váhy btto: 93, 30 g, 82, 55 g, 61, 10 g, 56, 30 g, 79, 30 g, 66, 15 g, 70, 75 g, přiloženo osvědčení z puncovního úřadu a výdejové bolety
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  22:30:00
Číslo položky: 11203
Poslední dražitel: 10558

20 Dolar

Au 900/1000, průměr 34 mm, váha 33, 4 g, rok 1908, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11218
Poslední dražitel: 10568

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1905, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11217
Poslední dražitel: 10567

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11591
Poslední dražitel: 10282

Čert
pálená hlína, výška 26 cm, zlaceno, značeno na spodní straně Kutálek, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10955
Poslední dražitel: 11972

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Eva
výška 44 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století, kladně posouzeno nadací O. Zoubka
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11219
Poslední dražitel: 10568

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11204
Poslední dražitel: 12106

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1910, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11220
Poslední dražitel: 12116

10 Dolar

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11202
Poslední dražitel: 12105

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1882, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:35:00