« 1 2 3 4
Číslo položky: 1342
Poslední dražitel: 2059

Náramek jednořadý s českými granáty

15, 54 g, nízkoryzostní slitina, Čechy, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  20:20:00
Číslo položky: 2039
Poslední dražitel: 2133

Číše

13, 5 cm, sklo čiré s narůžovělou lazurou, v dolní části broušené do fazet, malovaný květinový dekor s leptaným monogramem, zlaceno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  22:00:00
Číslo položky: 1739
Poslední dražitel: 2308

Puma

9 cm, bílý porcelán
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:50:00
Číslo položky: 2000
Poslední dražitel: 2355

Náramek

Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:10:00
Číslo položky: 1999
Poslední dražitel: 2309

Galantní scéna

19, 5 cm, porcelán glazovaný, malovaný, zlaceno, značeno nečitelně, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:00:00

« 1 2 3 4