Číslo položky: 1326
Poslední dražitel: 1639

Brož ve tvaru mašličky

Ag 900/1000, 5, 06 g, s českými granáty
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:30:00
Číslo položky: 973
Poslední dražitel: 1551

Brož granátová ve tvaru motýla

Nízkoryzostní slitina osázená granáty, Čechy, začátek 20. století, poškozeno, 2,1 x 3,8 cm
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:25:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 789
Poslední dražitel: 1689

Chlapec s husou

Porcelán malovaný glazovaný, neznačeno, 20. - 30. léta 20. století, výška 10,5 cm.
Vyvolávací cena: 150 Kč
Dosažená cena: 350 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 794
Poslední dražitel: 1706

Chlapec s harmonikou

15, 5 cm, porcelán malovaný glazovaný, značeno Germany, 20. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 650 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:10:00
Číslo položky: 788
Poslední dražitel: 1703

Holčička s loutnou

porcelán malovaný, glazovaný, neznačeno, 20. - 30. léta 20. století, výška 11 cm
Vyvolávací cena: 150 Kč
Dosažená cena: 350 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:05:00
Číslo položky: 791
Poslední dražitel: 1689

Dívka s housaty

10, 5 cm, porcelán malovaný glazovaný, neznačeno, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 450 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 1325
Poslední dražitel: 2053

Kulatá brož s českými granáty

Ag 900/1000, 12, 31 g, zlacená
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:50:00
Číslo položky: 1305
Poslední dražitel: 1738

Spona kravatová pánská s rubínem

Au 585/1000, 1, 56 g
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:30:00
Číslo položky: 764
Poslední dražitel: 1687

Flakón

Porcelán malovaný, glazovaný, zlaceno a bohatě zdobeno květinovým dekorem, 30. - 40. léta 20. století, Čechy. Výška 12,5 cm
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 850 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:25:00
Číslo položky: 2076
Poslední dražitel: 2361

Napoleon

26 cm, plastika, mořská pěna, neznačeno, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:10:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE