9 300 000 Kč

Číslo položky: 1291
Poslední dražitel: 2112

Kozy

10, 5 cm, porcelánová soška
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  21:50:00
Číslo položky: 787
Poslední dražitel: 1629

Chlapec s harmonikou

Porcelán malovaný glazovaný, neznačeno, 20. - 30. léta 20. století, výška 11 cm
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  21:40:00
Číslo položky: 799
Poslední dražitel: 1732

Váza

Sklo Millefiori vícebarevné, nahoře zúžené, 20. - 30. léta 20. století, výška 10 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1332
Poslední dražitel: 1828

Náramek s českými granáty

Ag 900/1000, 18,86 g
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  21:30:00
Číslo položky: 798
Poslední dražitel: 1742

Váza

Sklo Millefiori vícebarevné, 20. - 30. léta 20. století, výška 7,5 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1494
Poslední dražitel: 2051

Váza

20, 5 cm, porcelán malovaný, glazovaný s květinovým dekorem, zn. Heubach, 30. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 300 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  21:20:00
Číslo položky: 1333
Poslední dražitel: 2040

Náušnice s českými granáty

Ag 900/1000, 7,41 g
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1499
Poslední dražitel: 2101

Klavíristka

13 cm, porcelán, zn. Čechy, konec 19. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  20:50:00
Číslo položky: 1336
Poslední dražitel: 1829

Náhrdelník s českými granáty

Ag 900/1000, 3, 92 g, zlacené stříbro, Čechy, 1. pol. 20. stol
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 831
Poslední dražitel: 1705

Dívčí ležící akt

Pálená hlína, 20. - 40. léta 20. století, výška 16,5 cm
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  20:20:00