9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 2157
Poslední dražitel: 2606

Váza

výška 20, 5 cm, porcelán malovaný, květinový dekor, zlaceno, značeno zespoda, poškozeno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  20:00:00
Číslo položky: 865
Poslední dražitel: 1916

Džbán

Keramika glazovaná, ornamentální malba kobaltem, na hrdle plastický výjev vousatého muže, značeno modře pod glazurou ARK, datováno 1892, výška 31 cm
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:30:00
Číslo položky: 2079
Poslední dražitel: 2545

Kónický stříbrný pohár

17 cm, nožka s kulatou podstavou, rytina s věnováním, datováno 31. 7. 1870, rostlinný motiv, Ag 800/1000, 121 g
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:10:00
Číslo položky: 2078
Poslední dražitel: 2071

Váza

41 cm, kamenina, glazovaná, malovaná, s motivem dívky a páva, plastický květinový dekor, zn. Bechyně, Čechy, poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:05:00
Číslo položky: 2065
Poslední dražitel: 2377

Dívčí klečící akt

26, 5 cm, porcelán, zn. Royal Dux, poškozeno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  21:50:00
Číslo položky: 2058
Poslední dražitel: 2109

Mladík s ptáčkem

30, 5 cm, porcelán, malovaný, zlaceno, poškozeno, zn. Royal Dux
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  20:40:00
Číslo položky: 762
Poslední dražitel: 1829

Šálek s podšálkem

Porcelán glazovaný, bohatě zlacený, kobaltově modrý. 30. - 40. léta 20. století, Čechy, výška 6 cm
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  20:50:00
Číslo položky: 778
Poslední dražitel: 1628

Šálek s podšálkem

Porcelán malovaný glazovaný s květinovým dekorem, značeno nečitelně, 20. léta 20. století, výška 5,5 cm
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  20:30:00
Číslo položky: 1644
Poslední dražitel: 2101

Mísa GALLÉ

Výška 9 cm, sklo nažloutlé s vnějším odpleptáváním, dekor vinné révy, Francie, počátek 20. století, signováno GALLÉ
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  20:00:00
Číslo položky: 1303
Poslední dražitel: 2028

Náušnice s českými granáty

Au 585/1000, 5, 15 g
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  22:00:00

do aukce Květen 2020.