9 300 000 Kč

Číslo položky: 2078
Poslední dražitel: 2071

Váza

41 cm, kamenina, glazovaná, malovaná, s motivem dívky a páva, plastický květinový dekor, zn. Bechyně, Čechy, poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:05:00
Číslo položky: 1644
Poslední dražitel: 2101

Mísa GALLÉ

Výška 9 cm, sklo nažloutlé s vnějším odpleptáváním, dekor vinné révy, Francie, počátek 20. století, signováno GALLÉ
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  20:00:00
Číslo položky: 1342
Poslední dražitel: 2059

Náramek jednořadý s českými granáty

15, 54 g, nízkoryzostní slitina, Čechy, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  20:20:00
Číslo položky: 2039
Poslední dražitel: 2133

Číše

13, 5 cm, sklo čiré s narůžovělou lazurou, v dolní části broušené do fazet, malovaný květinový dekor s leptaným monogramem, zlaceno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  22:00:00
Číslo položky: 2000
Poslední dražitel: 2355

Náramek

Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:10:00