Váza
výška 20, 5 cm, porcelán malovaný, květinový dekor, zlaceno, značeno zespoda, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 3.9.2007 20:00:00
Džbán
Keramika glazovaná, ornamentální malba kobaltem, na hrdle plastický výjev vousatého muže, značeno modře pod glazurou ARK, datováno 1892, výška 31 cm
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.9.2007 20:30:00
Kónický stříbrný pohár
17 cm, nožka s kulatou podstavou, rytina s věnováním, datováno 31. 7. 1870, rostlinný motiv, Ag 800/1000, 121 g
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.9.2007 20:10:00
Váza
41 cm, kamenina, glazovaná, malovaná, s motivem dívky a páva, plastický květinový dekor, zn. Bechyně, Čechy, poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 1.9.2007 20:05:00
Dívčí klečící akt
26, 5 cm, porcelán, zn. Royal Dux, poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 31.8.2007 21:50:00
Mladík s ptáčkem
30, 5 cm, porcelán, malovaný, zlaceno, poškozeno, zn. Royal Dux
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 31.8.2007 20:40:00
Šálek s podšálkem
Porcelán glazovaný, bohatě zlacený, kobaltově modrý. 30. - 40. léta 20. století, Čechy, výška 6 cm
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 30.8.2007 20:50:00
Šálek s podšálkem
Porcelán malovaný glazovaný s květinovým dekorem, značeno nečitelně, 20. léta 20. století, výška 5,5 cm
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 30.8.2007 20:30:00
Mísa GALLÉ
Výška 9 cm, sklo nažloutlé s vnějším odpleptáváním, dekor vinné révy, Francie, počátek 20. století, signováno GALLÉ
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 30.8.2007 20:00:00
Náušnice s českými granáty
Au 585/1000, 5, 15 g
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 29.8.2007 22:00:00