« 1 2 3 4
Číslo položky: 2519
Poslední dražitel: 3072

Suba Karel

Plachetnice
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba protržena v pravém dolním rohu, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008  21:50:00
Číslo položky: 2502
Poslední dražitel: 2301

Nečitelně signováno

Prodavači melounů
olej na plátně, 53 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008  21:40:00
Číslo položky: 2513
Poslední dražitel: 2706

Chalupy z Vigantic
olej na kartonu, 19, 5 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2500
Poslední dražitel: 3187

Nevečera

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 49, 5 x 76, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008  21:25:00
Číslo položky: 2511
Poslední dražitel: 2444

Maleček Jaroslav Š. (1890 - 1983)

olej na plátně, 73 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008  21:05:00
Číslo položky: 2510
Poslední dražitel: 3104

Korin Alexey M. (1865 - 1923)

Podmoskevská krasavice
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008  21:00:00
Číslo položky: 2507
Poslední dražitel: 2771

olej na plátně, 81 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1912 ?
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008  20:45:00
Číslo položky: 2499
Poslední dražitel: 2784

Augusta A.

olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008  20:05:00

« 1 2 3 4