Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2196
Poslední dražitel: 3001

Molnár Karel (1903 - 1981)

Zátiší s kyticí
olej na kartonu, 71 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  21:35:00
Číslo položky: 2129
Poslední dražitel: 2634

Dobrovolný Viktor (1909 - 1987)

Zátiší s hruškou, jablkem a vázou
olej na plátně, 58 x 42 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  21:25:00
Číslo položky: 2418
Poslední dražitel: 2457

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  21:20:00
Číslo položky: 1942
Poslední dražitel: 2541

Voroncov V.

Krajina před bouří
olej plátno na kartonu, 27, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  21:15:00
Číslo položky: 2103
Poslední dražitel: 2604

Vojáček Rudolf

akvarel na papíře, 25 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 1620
Poslední dražitel: 2379

Neznámý autor

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 54, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 20. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 950 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  20:55:00
Číslo položky: 977
Poslední dražitel: 2304

Nečitelně signováno

kvaš na papíře, 45 x 40 cm, nesignováno, zaskleno, přelom 19. - 20. stol.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  20:40:00
Číslo položky: 2453
Poslední dražitel: 2566

Prinetti Constantino (1825 - 1855)

olej na plátně, 65 x 89 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, krakeláž, nutno restaurovat, signováno PD, 19. století
Vyvolávací cena: 79 000 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  20:25:00
Číslo položky: 2495
Poslední dražitel: 2769

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Oráč s koňmi
tempera na papíře, 37 x 54, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  20:20:00
Číslo položky: 2518
Poslední dražitel: 2710

Zimní den na Valašsku
olej na kartonu, 23, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008  22:05:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE