9 300 000 Kč

Číslo položky: 2545
Poslední dražitel: 2832

Zikmund František (1893 - 1955)

olej na plátně, 80, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.3.2008  21:55:00
Číslo položky: 2543
Poslední dražitel: 3232

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.3.2008  21:45:00
Číslo položky: 2536
Poslední dražitel: 2826

Nesignováno

V klášteře
olej plátno na kartonu, 51, 5 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.3.2008  21:10:00
Číslo položky: 2530
Poslední dražitel: 2393

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Moře
olej na sololitu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.3.2008  20:35:00
Číslo položky: 2476
Poslední dražitel: 3199

Dědina Jan (1870 - 1955)

kombinovaná technika, akvarel, kvaš, tužka na papíře, 56 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, zezadu razítko z výstavy v Londýně, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 900 Kč
Dosažená cena: 15 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.3.2008  20:25:00
Číslo položky: 2170
Poslední dražitel: 2807

Nesignováno

olej na dřevě, 26 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  22:25:00
Číslo položky: 2487
Poslední dražitel: 3147

Schovánek Emil (1885 - 1947)

olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1933
Vyvolávací cena: 16 900 Kč
Dosažená cena: 16 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  22:00:00
Číslo položky: 2418
Poslední dražitel: 2457

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  21:20:00
Číslo položky: 2453
Poslední dražitel: 2566

Prinetti Constantino (1825 - 1855)

olej na plátně, 65 x 89 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, krakeláž, nutno restaurovat, signováno PD, 19. století
Vyvolávací cena: 79 000 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  20:25:00
Číslo položky: 2495
Poslední dražitel: 2769

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Oráč s koňmi
tempera na papíře, 37 x 54, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.3.2008  20:20:00