Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 2563
Poslední dražitel: 3155

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 37 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  22:00:00
Číslo položky: 2504
Poslední dražitel: 2518

Reiter Gustav

olej na plátně, 56, 5 x 120 cm, nerámováno, malba poškozena, plátno v pravém horním rohu protrženo, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  21:45:00
Číslo položky: 2561
Poslední dražitel: 3164

Mašek Karel (1883 - ?)

Na dvorku
olej na plátně, 80 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  21:15:00
Číslo položky: 2558
Poslední dražitel: 3191

Novák Vláďa (1898 - ?)

Letní krajina s potokem
olej na plátně, 67 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  21:00:00
Číslo položky: 2557
Poslední dražitel: 3149

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Ženy v krojích
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  20:55:00
Číslo položky: 2556
Poslední dražitel: 3161

Posázaví
olej na plátně, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  20:50:00
Číslo položky: 2552
Poslední dražitel: 2409

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

Moře
olej na plátně, 45 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  20:30:00
Číslo položky: 2548
Poslední dražitel: 3144

Florián Jožka

Moravské slavnosti
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  20:10:00
Číslo položky: 2547
Poslední dražitel: 3122

olej na plátně, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  20:05:00
Číslo položky: 2475
Poslední dražitel: 2555

Philips - Weber M.

pastel na papíře, 81 x 61, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.3.2008  20:00:00