Rozhovor na lúke olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, malba místy odpadlá, signováno LD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Labyrint světa a ráj srdce konvolut 7 kusů kolorovaných suchých jehel, v původních deskách, album číslo 100/100, volně loženy, papír na okraji mírně poškozen, rozměry cca 44 x 33 cm ve výřezu pasparty, Lyra Pragensis 1990, sign...
Krajina u Simiane olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD "Coubine", 20. - 30. léta 20. století, přiložen původní nákupní doklad z renomované aukční síně, ověřovací certifikát pr...
Chaville u Paříže olej na plátně, 120 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, původně nastavované plátno ještě před malbou, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přilože...