Zvídavost - Múza plastika, částečně zlacené olovo, výška 63 cm, mírně poškozeno, rok 1994, značeno na podstavci, přiložen certifikát ověření pravosti díla od Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Bláhová Psyché olej na plátně, 140 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba chráněna původním sklem, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na plátně, 60 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Do šera padl růžový stín olej na plátně, 54 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen. Hledaný námět, technika malby a velikost díla zaručuje jist...
Letní neděle olej na plátně, 85 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Colpach olej na plátně, 38, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 80. léta 19. století, na zadní straně pečeť z umělecké pozůstalosti Václava Brožíka, znalecký posudek a ověřovací ce...