Labská tůň u Týnce olej na kartonu, 49 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů 7 kusů kolorovaných suchých jehel, v původních deskách, album číslo 2/100, volně loženo, perfektní stav, rozměry cca 44 x 33 cm výřez pasparty, Lyra Pragensis 1990, vše signováno tužkou vpravo dole, v...
Lesní zátiší olej na plátně, 105 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ovocné zátiší olej na kartonu, 19, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně věnování od autora z roku 1943, v soupisu pod číslem 1526, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla p...
Žena se psem olej na plátně, 100 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský rybník olej na plátně, 100 x 119 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen