9 300 000 Kč

olej na plátně, 71, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1936, , bude zařazeno v připravované monografii autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019 22:35:00

Číslo položky: 12698
Poslední dražitel: 13004
fotografii připravujeme

Vyvolávací cena: 0 Kč
Dosažená cena: 0 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce:

Poslední dražitel: 6651

Vysoké stromy u Kralup
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022 22:35:00

Číslo položky: 15408
Poslední dražitel: 13549

Hajný Zdeněk (1942 - 2014)

Tam až nahoře
olej na plátně, 65 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023 22:40:00

Číslo položky: 16335
Poslední dražitel: 15803

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Adam, Eva a had
částečně zlacené olovo, výška 45 cm, rok 1990, značeno na podstavcích, potvrzení pravosti díla od Nadačního fondu Kmentová Zoubek bude přiloženo
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 251 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023 21:20:00

Číslo položky: 16254
Poslední dražitel: 15064

Korin Alexey M. (1865 - 1923)

Podmoskevská krasavice
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.3.2008 21:00:00

Číslo položky: 2510
Poslední dražitel: 3104

Sváteční hospoda
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013 22:00:00

Číslo položky: 6045
Poslední dražitel: 7256

Březina Václav (1862 - 1906)

V březovém háji
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6193
Poslední dražitel: 7530

Krajina před bouří
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 199 000 Kč
Dosažená cena: 249 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009 20:15:00

Číslo položky: 3325
Poslední dražitel: 3750

Bokšay Josef (1891 - 1975)

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v roce 1996 restaurováno, nový vypínací a okrasný rám, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 246 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 22:40:00

Číslo položky: 14992
Poslední dražitel: 15297