Venkovský motiv olej na plátně, 71, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1936, , bude zařazeno v připravované monografii autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vysoké stromy u Kralup olej na plátně, 33 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1923, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 76, písemný znalecký posudek soudního znalce a ověř...
Tam až nahoře olej na plátně, 65 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Adam, Eva a had částečně zlacené olovo, výška 45 cm, rok 1990, značeno na podstavcích, potvrzení pravosti díla od Nadačního fondu Kmentová Zoubek bude přiloženo
Podmoskevská krasavice olej plátno na kartonu, 49 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena v dolní části kompozice, místy odpadá, nutno restaurovat, zezadu poškozen originální štítek autora, zaskleno, signováno PH...
Sváteční hospoda akvarel, tuš, běloba na papíře, 26 x 41 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1943, zezadu originál přípis autorem: Josef Lada: skica k originálu "Sváteční hospoda", 40 x 25 cm, dob...
V březovém háji olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v roce 1996 restaurováno, nový vypínací a okrasný rám, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen