Dívka v červeném olej na plátně, 49 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč Aktuální cena:1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:50:00 Do ukončení aukce:
Na podzim olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, plátno a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Na kraji krčského lesa olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč Aktuální cena:12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:55:00 Do ukončení aukce:
Portrét dívky v šátku olej na plátně, 43 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč Aktuální cena:2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Zimní nálada olej na kartonu, 29 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 23:00:00 Do ukončení aukce:
Krajina na podzim olej na kartonu, 33 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 500 Kč Aktuální cena:600 Kč
Příhoz: 50 Kč