Chrám sv. Mikuláše olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 23:05:00 Do ukončení aukce:
Dívčí akt před zrcadlem kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 42 x 30 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 200 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:10:00 Do ukončení aukce:
Dívka po koupeli olej na plátně, 50 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:35:00 Do ukončení aukce:
Listonoš kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 36 x 23 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:40:00 Do ukončení aukce:
U řeky olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton v horní části mírně vyboulen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč