Figura olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2014, v roce 2020 vystavováno na Pražském hradě, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč Aktuální cena:6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:00:00 Do ukončení aukce:
Na stráni tempera na překližce, 40 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, roku 1947 vystavováno v Umělecké besedě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Z rána na pasece olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Cesta kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 48 x 63 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:05:00 Do ukončení aukce:
Podzimní krajina olej na kartonu, 19, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:10:00 Do ukončení aukce:
Bezovec olej na kartonu, 21 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Venkovský motiv olej na sololitu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Hřib olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč Aktuální cena:2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:15:00 Do ukončení aukce: