Na pláži olej na kartonu, 24, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:15:00 Do ukončení aukce:
Mořský záliv olej na plátně, 49 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1970 - 1978, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací...
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Oboustranný obraz olej na plátně, 47 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát ověření pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:20:00 Do ukončení aukce:
Skalní potok v podzimním lese olej na kartonu, 30 x 20 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč Aktuální cena:10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Portrét dívky olej na plátně, 30 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:25:00 Do ukončení aukce:
Holešovický hřbitov olej na plátně, 61 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy mírně odpadlá, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Polní cesta olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč Aktuální cena:3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Návrh ke grafickému listu k jubilejní výstavě J. Mánesa kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 28 x 22, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a kresba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:30:00 Do ukončení aukce:
Na břehu řeky olej na plátně, fixováno na karton, 18 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč