Zámek Nelahozeves olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1922 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:40:00 Do ukončení aukce: