Nápověda
Registrace:
Pokud ješte nejste na našich internetových stránkách zaregistrováni, zaregistrujte se prosím pomocí nabídky v levém horním rohu registrace. V pracovních dnech od 9:00 do 18:00 proběhne ověření do 120 minut. V ostatních dnech a hodinách po telefonické domluvě na tel.: 731 947 232. Informace o identifikačním čísle a o ověření údajů budou automaticky sděleny elektronickou poštou. K úspěšnému dokončení registrace je nutné zaslat e-mailem GN 25 kopii svého platného občanského průkazu, případně platného pasu, která bude použita pro úspěšné dokončení registrace a k ověření totožnosti dražitele. Přihlásit se můžete až po telefonickém ověření.

Přihlášení:
V levém dolním rohu je možnost přihlášení. Po vložení Vašeho "Uživatelského jména" a "Hesla", které jste zadali při registraci, bude možné začít dražit.

Vlastní dražba:
V nabídce na levé straně klikněte na "Aktuální aukce" a poté si vyberte předměty, o které máte zájem. Zobrazí se seznam položek a každá položka obsahuje tlačítko "Dražit".

Pokud chcete zahájit dražbu předmětu, klikněte na tlačítko


Zobrazí se další stránka, kde je detail předmětu a možnost zahájení aukce nebo přihození k aktuální částce.

Vložení limitu:
V nabídce na levé straně klikněte na "Aktuální aukce" a poté si vyberte předměty, o které máte zájem. Zobrazí se seznam položek a každá položka obsahuje tlačítko "Limit".

Pokud chcete na položku vložit limit, klikněte na tlačítko


Zobrazí se další stránka, kde je detail předmětu a možnost vložení limitu.

Upozornění: Po zahájení aukce i po každém příhozu a vložení limitu provedeném v době 5 minut před aktuálním časem ukončení aukce se k času ukončení aukce automaticky přičte 5 minut.