U ohýnku olej na dřevě, 13 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:20:00 Do ukončení aukce:
Villon barevná litografie + běloba na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 29 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Krajina s mostem kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 60 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:30:00 Do ukončení aukce:
Koňský povoz olej na lepence, 34 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, lepenka místy zvlněna, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:45:00 Do ukončení aukce:
Předjaří olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:50:00 Do ukončení aukce: