9 300 000 Kč

Číslo položky: 17138
Poslední dražitel: 15712

Sedlák Emil (* 1938)

Erotické motivy
konvolut 2 ks leptů, rozměry ve výřezu pasparty 26 x 34 cm, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signovány tužkou PD, datovány 1964 a 1966
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:10:00
Číslo položky: 17026
Poslední dražitel: 15634

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Pramice v zátoce
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 40 x 55 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:15:00
Číslo položky: 17073
Poslední dražitel: 16319

Krejsa Josef (1896 - 1941)

U ohýnku
olej na dřevě, 13 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:20:00
Číslo položky: 17012
Poslední dražitel: 15624

Bauch Jan (1898 - 1995)

Villon
barevná litografie + běloba na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 29 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16994
Poslední dražitel: 16264

Balaš Zdeněk (1904-1997)

Z Orlických hor
tempera na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba v levé horní části místy odpadá, signováno PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:25:00
Číslo položky: 16960
Poslední dražitel: 15588

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Krajina s mostem
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 60 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:30:00
Číslo položky: 16990
Poslední dražitel: 16262

Balaš Zdeněk (1904-1997)

Zahrádky na jaře
tempera na překližce, 30 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:35:00
Číslo položky: 17034
Poslední dražitel: 15639

olej na kartonu, 25 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16973
Poslední dražitel: 17107

suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 27 x 19 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1987, 56/75
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:40:00
Číslo položky: 17176
Poslední dražitel: 16392

Bím Tomáš (* 1946)

Konvolut 2 ks litografií
rozměry ve výřezu pasparty 16 x 12 cm a 14 x 8 cm, zaskleny, pasparty, signovány tužkou PD, 2. pol. 20. století, 56/200 a 108/200
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč