9 300 000 Kč

Číslo položky: 17203
Poslední dražitel: 16002

Kobliha František (1877 - 1962)

černobílá litografie, 62 x 44 cm, rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:10:00
Číslo položky: 16949
Poslední dražitel: 14601

Molnár Karel (1903 - 1981)

Přímořská krajina
olej na kartonu, 24, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:00:00
Číslo položky: 17075
Poslední dražitel: 15299

Zasněžené stromy
olej na kartonu, 16 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba místy poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17116
Poslední dražitel: 17208

Konvolut 2 ks suchých jehel
rozměry ve výřezu pasparty 11 x 8, 5 cm, zaskleny, pasparta, signovány tužkou, 35/75 a 73/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16978
Poslední dražitel: 16253

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Potok v zimě
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:55:00
Číslo položky: 17100
Poslední dražitel: 15686

Ženatá Kamila (* 1953)

Dopisy z léta II.
grafická koláž, 38 x 38 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1993
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16958
Poslední dražitel: 15586

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Slunečnice
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:50:00
Číslo položky: 16980
Poslední dražitel: 17115

Molnár Karel (1903 - 1981)

Koňský povoz
olej na lepence, 34 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, lepenka místy zvlněna, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17032
Poslední dražitel: 17102

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17176
Poslední dražitel: 17150

Bím Tomáš (* 1946)

Konvolut 2 ks litografií
rozměry ve výřezu pasparty 16 x 12 cm a 14 x 8 cm, zaskleny, pasparty, signovány tužkou PD, 2. pol. 20. století, 56/200 a 108/200
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč