Koňský povoz olej na lepence, 34 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, lepenka místy zvlněna, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:45:00 Do ukončení aukce:
Slunečnice olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:50:00 Do ukončení aukce:
Předjaří olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Potok v zimě olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:55:00 Do ukončení aukce:
Zasněžené stromy olej na kartonu, 16 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba místy poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Přímořská krajina olej na kartonu, 24, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč Aktuální cena:2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:00:00 Do ukončení aukce:
Z lovu olej na plátně, 22 x 16, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, zkrakelována, obtisknutý vypínací rám v plátně, zažloutlý lak, signováno nečitelně PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč Aktuální cena:1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Zátiší s ovocem olej na překližce, 33 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:05:00 Do ukončení aukce:
Figura olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2014, v roce 2020 vystavováno na Pražském hradě, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč Aktuální cena:6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč