9 300 000 Kč

Číslo položky: 17005
Poslední dražitel: 16864

Slavík Otakar (1931 - 2010)

olej na plátně, fixováno na desce, 85 x 132 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1991, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  23:35:00
Číslo položky: 17017
Poslední dražitel: 15924

Ráno na svahu Smrku v Čeladné
olej na kartonu, 43 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 17148
Poslední dražitel: 16016

Praha ze Strahovské zahrady
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17212
Poslední dražitel: 16764

Smrčensko na Sázavě
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 17095
Poslední dražitel: 16927

Fremund Richard (1928 - 1969)

Výhled z ateliéru
olej na plátně, 80 x 120 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 50. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  23:30:00
Číslo položky: 17130
Poslední dražitel: 16004

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled od Petřína na Staré Město - Velký formát
olej na plátně, 65 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 17173
Poslední dražitel: 15610

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 17209
Poslední dražitel: 17006

olej na plátně, 75 x 89 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, malba místy mírně odpadlá, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 17108
Poslední dražitel: 16913

Vodník
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 34 x 43 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám, papír a pasparta místy mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1942, 174/500
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  23:25:00
Číslo položky: 17191
Poslední dražitel: 16994

Říha František (1910 - 1986)

Na náplavce
olej na sololitu, 40 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy vymyté lazury v malbě, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč